مقام معظم رهبری (دامت برکاته): کاری کنیم که در جامعه، ارزش های اسلامی، ارزش های مطلق به حساب بیایند و همه ارزش های دیگر، در مقابل آن کم رنگ باشد.

جدید ترین خبرها

نماینده ولی فقیه در گیلان :

سفیر سبز : نماینده ولی فقیه در گیلان به وجود استعداهای خوب در استان اشاره کرد و گفت: از استعداد خوب گیلانی‌ها بهره کامل گرفته نمی‌شود. (22 آذر 96)

دکتر لاریجانی در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان :

سفیر سبز : رئیس مجلس شورای اسلامی، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی را از علمای مبارز همراه امام(ره) در مبارزه با طاغوت توصیف کرد و گفت: آیت‌الله قربانی افتخار و سرمایه ارزشمند مردم گیلان است. (22 آذر 96)

نماینده ولی فقیه در گیلان :

سفیر سبز : نماینده ولی فقیه در گیلان ائمه جمعه را ستاد فرهنگی جامعه اسلامی توصیف کرد و گفت: اکنون زمان انتقاد از نیروهای خودی نیست و ائمه جمعه باید امید را به جامعه برگردانند. (21 آذر 96)


سفیر سبز : نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان گفت: نقش و اهمیت کتاب در جامعه، برای ارتقای سطح فرهنگ آن بی‌بدیل است. (20 آذر 96)

نماینده ولی فقیه در گیلان :

سفیرسبز : نماینده ولی فقیه در گیلان به جانفشانی رزمندگان جبهه مقاومت در نابودی داعش اشاره کرد و گفت: فلسفه جهاد و شهادت مدافعان حرم برای جامعه بیان شود. (18 آذر 96)

نماینده ولی فقیه در گیلان :

سفیرسبز : نماینده ولی فقیه در گیلان بسیاری از افراد معلول را دارای توانایی انجام برخی امور دانست و گفت: بهزیستی می‌تواند به معلولان شخصیت و روحیه دهد. (16 آذر 96)


سفیر سبز : نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی در لبه سقوط از پرتگاه هستند گفت: با وحدت بین مسلمانان می‌توان در مقابل استکبار ایستادگی کرد. (15 آذر 96)

نماینده ولی فقیه در گیلان :

سفیرسبز : نماینده ولی فقیه در گیلان به رواج بی‌بندوباری در محیط‌های استکبارزده اشاره کرد و گفت: ترویج فرهنگ اسلامی در جامعه موجب استحکام بنیان خانواده می‌شود. (14 آذر 96)

با حضور مسئولان کشوری و استانی ؛

سفیر سبز : با حضور حضرت آیت الله قربانی و حجت الاسلام حبیب الله غفوری ، قائم مقام حوزه علیمه در امور استان ها و جمعی از مسئولان به عنوان مدیر جدید حوزه های علمیه این استان معرفی شد . (12 آذر 96)


سفیر سبز : نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار با حضور بر مزار میرزاکوچک جنگلی به مقام شامخ این روحانی مبارز ادای احترام کردند . (11 آذر 96)


سفیر سبز : در تاریخ همیشه سرافراز ایران پهناور، همواره انسان‌ها و شخصیت‌های تأثیرگذاری درخشیدند و تاریکی‌های تاریخ را با مجاهدت های خود به روشنی بدل ساختند و میرزاکوچک جنگلی نیز یک روحانی اصیل انقلابی بود که توانست در برهه ای از تاریخ  مینیاتوری از حکومت اسلامی را در گیلان ایجاد نماید. (9 آذر 96)

نماینده ولی فقیه در گیلان :

سفیرسبز : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: اقتدار نیروهای مسلح ایران به‌ویژه نیروی دریایی راهبردی ارتش در سایه پیروی از دستورات خداوند، پیامبر اکرم(ص)، امامان(ع) و ولایت فقیه است. (9 آذر 96)

نماینده ولی فقیه در گیلان :

سفیر سبز : نماینده ولی فقیه در گیلان به وجود مشترکات بسیار بین شیعه و سنی اشاره کرد و گفت: قرآن و پیامبر اکرم(ص) حلقه وصل مسلمانان هستند. (7 آذر 96)

نماینده ولی فقیه در گیلان :

نماینده سفیرسبز : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: گیلان دارای علمای بزرگی از گذشته است و باید کتاب‌های این بزرگان به عنوان سند افتخار فرهنگی در کتابخانه‌های استان حفظ شود. (2 آذر 96)

نماینده ولی فقیه در گیلان :

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان به درخشش رزمندگان گیلانی در جبهه مقاومت علیه داعش اشاره کرد و گفت: نابودی داعش فتح‌الفتوح دنیای اسلام است و این پیروزی را به برادران سپاه و بسیج تبریک می‌گوییم. (30 آبان 96)